Bosch Service Киев
(067) 242 27 20

Комплексна діагностика автомобілів всіх марок в Києві

Діагностика

Виконуємо понад 200 видів робіт для 70 марок автомобілів

Ремонт автомобіля

ДРІБНИЙ І КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ДВИГУНІВ АВТО

РЕМОНТ ДВИГУНІВ

Сучасний автомобіль на кшталт авіалайнера і є складним технічним пристроєм, якому люди довіряють своє життя і життя своїх близьких. Тому автомобілі вимагає до себе відповідного серйозного ставлення і з боку виробників і з боку власників і з боку фахівців, які проводять технічне обслуговування, діагностику та ремонт. Ремонт самостійний «на коліні», ремонт в випадкових «забігайлівках» або ремонт в «супер-сервісі» з кавою, Інтернетом, телевізором, але з безвідповідальним персоналом, які не мають належної технічної підготовки чреватий гіркими наслідками, як для машини, так і для її водія і пасажирів.

Все більше зростаючим технічним вимогам до ремонту автомобілів повністю відповідає концепція Bosch Авто Сервісів. Мережа СТО «Bosch Service», заснована компанією в 1921 році, є однією з найбільших в світі мереж сервісних станцій. На сьогоднішній день вона налічує близько 14 000 підприємств більш ніж в 125 країнах, в тому числі і в Україні. Вимоги, що пред'являються компанією Bosch до фірмовим сервісним станціям, а також постійний контроль якості гарантують високий рівень обслуговування.

Наша станція технічного обслуговування в г. Киев є одним з 90 авторизованих на Україні Bosch Авто Сервісів. Ми у всьому відповідаємо європейським вимогам сервісного обслуговування і надаємо повний комплекс сервісних послуг з технічного обслуговування і ремонту автомобілів.

Станція має склад запчастин з широким переліком продукції торгової марки BOSCH. Купуючи і встановлюючи запчастини у нас, автомобілісти можуть бути впевнені в їх гарантованій якості.

Вищими пріоритетами нашої роботи є якість, оперативність, розумні ціни і орієнтованість на клієнта.

Ми беремося відремонтувати те, від чого інші відмовилися. Коли дилерська станція каже - не знаємо. Коли - складно і незрозуміло. Коли - треба, а нікому. Природно, ми не всесильні, але намагаємося вирішувати і досить непрості проблеми.

Звертайтеся - завжди готові допомогти.