Bosch Service Киев
(067) 242 27 20

ДІАГНОСТИКА ХОДОВОЇ

Діагностична лінія BOSCH SDL

НАШ ПРІОРИТЕТ - ЯКІСТЬ ПОСЛУГ, ЩО НАДАЮТЬСЯ, Тому для діагностики ходової частини автомобіля ми використовуємо новітню діагностичну лінію SDL, яка на сьогоднішній день зарекомендувала себе на ринку як найбільш сучасне та ефективне обладнання для інструментального контролю технічного стану автотранспортних засобів.

За 10-15 хвилин Ви зможете дізнатися ВСЕ про стан підвіски та гальмівної системи Вашого автомобіля. У Вашій присутності наші фахівці перевірять на випробувальному стенді ефективність роботи ходової частини, розвал-сходження, роботу гальмівної системи передньої та задньої осі, ручного гальма стоянки, працездатність всіх амортизаторів, коефіцієнт зчеплення з дорогою всіх коліс авто, роботу гальмівних дисків на биття, деформацію та знос.


Детальніше

БОШ СЕРВІС АВТОЛІНК - ПРОФЕСІЙНІ ПОСЛУГИ ДЛЯ ВАШОГО АВТОМОБІЛЯ

Сучасний автомобіль схожий на авіалайнер і є складним технічним пристроєм, якому люди довіряють своє життя і життя своїх близьких. Тому автомобілі потребують відповідного серйозного ставлення і з боку виробників і з боку власників і з боку фахівців, які проводять технічне обслуговування, діагностику та ремонт. Ремонт самостійний «на коліні», ремонт у випадкових «забігайлівках» або ремонт у «супер-сервісі» з кавою, Інтернетом, телевізором, але з безвідповідальним персоналом, який не має належної технічної підготовки, загрожує гіркими наслідками як для машини, так і для неї. водія та пасажирів.

Все більш зростаючим технічним вимогам до ремонту автомобілів повністю відповідає концепція Bosch Авто Сервісів. Мережа СТО «Bosch Service», заснована компанією у 1921 році, є однією з найбільших у світі мереж сервісних станцій. На сьогоднішній день вона налічує близько 14 000 підприємств більш ніж у 125 країнах, у тому числі й в Україні.