Bosch Service Киев
(044) 334 57 37

Наша станція технічного обслуговування, яка знаходиться на Подолі на вулиці Кирилівська, 86, є одним з 90 авторизованих на Україні BOSCH Авто Сервісів, що гарантують незмінне німецька якість запчастин і високий рівень обслуговування клієнтів.

Як відомо, сучасні автомобілі відрізняються високою надійністю і довговічністю. Але навіть такі автомобілі потребують якісної діагностики та ремонту двигуна.

 

Переваги ремонту автомобіля в нашому сервісі

Є цілий ряд об’єктивний причин, за якими проводити ремонт силового агрегату автомобіля слід саме на СТО BOSCH Сервіс.

  • Професіоналізм . У нас працюють справжні професіонали своєї справи, здатні впоратися з ремонтом силового агрегату будь-якої складності.
  • Спеціалізоване обладнання . Ми не сподіваємося на авось! В автосервісі є все необхідне обладнання для якісного ремонту мотора. Крім того, для діагностики застосовується новітнє електронне обладнання, здатне виявити будь-яку несправність.
  • Демократичні ціни . Вартість ремонтних робіт в нашому сервісі доступна будь-якому власникові машини іноземного виробництва. Наші ціни змушують нервувати конкурентів, і радують наших клієнтів.

Звертайтеся до нас за телефонами  (097) 542-47-61 . Для зручності пройдіть коротку процедуру попереднього запису, щоб не стояти в черзі на СТО.

Ми працюємо з понеділка по суботу з 09.00 до 19.00. Неділя вихідний.

Записатися зараз