Bosch Service Киев
(067) 242 27 20

Наша станція технічного обслуговування, яка знаходиться на Подолі на вулиці Кирилівська, 86, є одним з 90 авторизованих на Україні BOSCH Авто Сервісів, що гарантують незмінне німецька якість запчастин і високий рівень обслуговування клієнтів.

Часто власники авто звертаються до нас з проханням допомогти позбутися неприємного запаху в салоні при включенні кондиціонера або системи “клімат-контроль”. Причина появи неприємного запаху в салоні – грибок, що утворюється на випарнику кондиціонера. Дані мікроби не тільки доставляють незручність, але і можуть завдати шкоди здоров’ю водія і його пасажирів!

Ми пропонуємо послуги з антибактеріальної обробки автокондиціонерів всіх марок

* Ціни на роботи вказані без урахування витратних матеріалів; вартість може варіюватися в залежності від використання різних витратних матеріалів, а також необхідного обсягу.

Також ми виконуємо ремонт та чистку і заправку автокондиціонерів.

Основними пріоритетами нашої роботи є якість, оперативність і демократичні ціни на роботи і деталі.

Якщо Ви зіткнулися з необхідністю діагностики, заправки або ремонту кондиціонера Вашого авто, звертайтеся до нас по телефону, (067) 242-27-20 . Для зручності пройдіть коротку процедуру попереднього запису, щоб не стояти в черзі на СТО.

Ми працюємо з понеділка по п’ятницю з 09.00 до 19.00. У суботу 09.00 до 18.00 Неділя – вихідний.

Записатися зараз