Bosch Service Киев
(067) 242 27 20

Наша станція технічного обслуговування, яка знаходиться на Подолі на вулиці Кирилівська, 86, є одним з 90 авторизованих на Україні BOSCH Авто Сервісів, що гарантують незмінне німецька якість запчастин і високий рівень обслуговування клієнтів.

Фарбування капота авто, найчастіше, потрібно після ДТП, отриманих пошкоджень від дії погодних чинників (каштани, що впали гілки і т.д.) або третіх осіб (хуліганство), в разі прояву іржі, а також після неякісно проведеної раніше фарбування (потрібна перефарбування капота). Фарбування капота може супроводжуватися необхідністю рихтування капота .

Продукція, фарбувальні роботи від 6 до 12 місяців. Фарбування здійснюється в камері з локалізацією деталі або її демонтажем / монтажем. Ми використовуємо тільки високоякісні матеріали фірми Штандекс від провідного німецького виробника.

Основними пріоритетами нашої роботи є якість, оперативність і демократичні ціни на роботи і деталі. Можливий готівковий і безготівковий розрахунок.

Якщо Ви зіткнулися з необхідністю фарбування деталей Вашого авто з рихтуванням або без, звертайтеся до нас за телефонами (067) 242-27-20 Для зручності пройдіть коротку процедуру попереднього запису, щоб не стояти в черзі на СТО.

Ми працюємо з понеділка по п’ятницю з 09.00 до 19.00. У суботу 09.00 до 18.00 Неділя – вихідний.

Записатися зараз


Авто з США під ключ


Викуп з аукціонів
доставка
розмитнення
Ремонт

Lighthouse Logistics

БРОНЮЙТЕ ЧАС ДЛЯ ВАШОГО СЕРВІСУ СЬОГОДНІ


Бронювати