Bosch Service Киев
(044) 334 57 37

Наша станція технічного обслуговування, яка знаходиться на Подолі на вулиці Кирилівська, 86, є одним з 90 авторизованих на Україні BOSCH Авто Сервісів, що гарантують незмінне німецька якість запчастин і високий рівень обслуговування клієнтів.

Рихтування дверей авто, найчастіше, потрібно після ДТП і порушення первісної форми (вм’ятини, деформація) або отриманих ушкоджень від дії третіх осіб (хуліганство).

Завдяки роботі наших фахівців будь-яка деформована деталь набуває свою первісну форму. Рівень складності відновлення, а слідчо, і ціна на роботи з рихтування дверей залежить від характеру пошкодження. Щоб дізнатися вартість для Вашого конкретного випадку – запишіться на діагностику по телефону.

Дуже часто після рихтувальних робіт потрібно фарбування двері авто,

Кузовні роботи, виконані майстрами «Bosch Service» дозволяють виправити навіть найсильніші пошкодження, повертаючи металу не тільки первозданний вигляд, а й експлуатаційні властивості.

Основними пріоритетами нашої роботи є якість, оперативність і демократичні ціни на роботи і деталі. Можливий готівковий і безготівковий розрахунок.

Якщо Ви зіткнулися з необхідністю рихтування деталей Вашого авто з фарбуванням або без, звертайтеся до нас за телефонами (067) 242-27-20 Для зручності пройдіть коротку процедуру попереднього запису, щоб не стояти в черзі на СТО.

Ми працюємо з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 19.00 суботи з 09.00 до 18.00. Неділя вихідний.

Записатися зараз