Bosch Service Киев
(044) 334 57 37

Наша станція технічного обслуговування, яка знаходиться на Подолі на вулиці Кирилівська, 86, є одним з 90 авторизованих на Україні BOSCH Авто Сервісів, що гарантують незмінне німецька якість запчастин і високий рівень обслуговування клієнтів.

Ми виконуємо практично всі види робіт з фарбування автомобілів (як цілком, так і окремих частин), при необхідності виконуючи рихтування або підбір деталей

Ціна на рихтування визначається в індивідуальному порядку після проведення діагностики.

Ціни вказані за деталь. У вартість входить: підготовка деталі до фарбування (усунення нерівностей поверхні, видалення іржі, грунтовка, фарбування, нанесення лаку).

Кузовні роботи, виконані майстрами «Bosch Service» дозволяють виправити навіть найсильніші пошкодження, повертаючи металу не тільки первозданний вигляд, а й експлуатаційні властивості.

Ми даємо гарантію на вироблені фарбувальні роботи від 6 до 12 місяців. Фарбування здійснюється в камері з локалізацією деталі або її демонтажем / монтажем. Ми використовуємо тільки високоякісні матеріали фірми Штандекс від провідного німецького виробника.


Основними пріоритетами нашої роботи є якість, оперативність і демократичні ціни на роботи і деталі. Можливий готівковий і безготівковий розрахунок.

Якщо Ви зіткнулися з необхідністю ремонту, фарбування деталей Вашого авто з рихтуванням або без, звертайтеся до нас за телефонами (067) 242-27-20 Для зручності пройдіть коротку процедуру попереднього запису, щоб не стояти в черзі на СТО.

Ми працюємо з понеділка по п’ятницю з 09.00 до 19.00 Субота 09.00 до 18.00. Неділя вихідний.

Записатися зараз