Bosch Service Киев
(044) 334 57 37

Наша станція технічного обслуговування, яка знаходиться на Подолі на вулиці Кирилівська, 86, є одним з 90 авторизованих на Україні BOSCH Авто Сервісів, що гарантують незмінне німецька якість запчастин і високий рівень обслуговування клієнтів.

Рихтування кузова авто, найчастіше, потрібно після ДТП і порушення первісної форми деталей (вм’ятини, деформація).

Завдяки роботі наших фахівців будь-яка деформована деталь набуває свою первісну форму. Рівень складності відновлення, а слідчо, і ціна на роботи з рихтування кузова залежить від характеру пошкодження. Щоб дізнатися вартість для Вашого конкретного випадку – запишіться на діагностику по телефону.

Кузовні роботи, виконані майстрами «Bosch Car Service» дозволяють виправити навіть найсильніші пошкодження, повертаючи металу не тільки первозданний вигляд, а й експлуатаційні властивості.

Основними пріоритетами нашої роботи є якість, оперативність і демократичні ціни на роботи і деталі. Можливий готівковий і безготівковий розрахунок.

Якщо Ви зіткнулися з необхідністю рихтування деталей Вашого авто з фарбуванням або без, звертайтеся до нас за телефонами (067) 242-27-20 Для зручності пройдіть коротку процедуру попереднього запису, щоб не стояти в черзі на СТО.

Ми працюємо з понеділка по суботу з 09.00 до 19.00. Неділя вихідний.

Записатися зараз