Bosch Service Киев
(044) 334 57 37

Голова керівництва корпорації
Франц Ференбах

Заступник голови керівництва корпорації
Зігфрід Дайс

Члени руководстава корпорацією
Бернд Бор, Вольфганг Хур, Рудольф Кольм, Фолькмар Деннер,
Герхард Куммель, Вольфганг Малхоу, Пітер. Дж. Маркс, Пітер Тюроллер

© Copyright 2003
Все права захищені. Текст, малюнки, графіка, звук, анімація і відео, а також їх розміщення на вебсайтах Bosch потрапляють під дію закону про захист авторських прав.Содержаніе цих вебсайтів не повинно копіюватися, поширюватися, змінюватися або робитися доступним третім особам для комерційних цілей. Деякі веб-сайти Bosch містять малюнки, авторські права на які належать третім особам.

Роберт Бош Лтд., Україна
вул. Крайня, 1
02660 Київ
Україна

Номер телефону
+38 (044) 490-24-00

електронна пошта
info@bosch.com.ua

Перелік товарних знаків

Усі товарні знаки на веб-сайті Bosch захищені юридично. Правовий захист поширюється особливо на марку Bosch, фірмові етикетки, логотип фірми і емблеми.

На наших сторінках використовуються товарні знаки і елементи оформлення, які є інтелектуальною власністю фірми “Роберт Бош” ТОВ.

Гарантії
Ці веб-сторінки були складені з особливою ретельністю. Проте, Роберт Бош не може гарантувати відсутність помилок і точність що міститься на веб-сайтах інформації. “Роберт Бош” ТОВ знімає з себе відповідальність за шкоду, яка може бути безпосередньо або побічно послідувати при використанні цього веб-сайту, якщо це не є навмисним шкодою або злочинної халатності з боку фірми Bosch.

Ліценціонний покажчик
Інформація, що міститься на веб-сайті БОШ
інтелектуальна власність – патенти, торгові марки та авторські права, юридично захищена. Не допускається використання інтелектуальної власності фірми Bosch або третіх осіб.

Законодавчі норми
Фірма “Роберт Бош” рада Вашому візиту на ці веб-сторінки і Вашому інтересу до продуктів Bosch.

Всі без винятку заявлені на веб-сайті Robert Bosch GmbH персональні дані зберігаються для Вашого індивідуального обслуговування, пересилання інформації про продукти або надання сервісних пропозицій, обробляються і передаються концерну Bosch.

Фірма Роберт Бош гарантує, що до Ваших даних будуть ставитися строго конфіденційно і відповідно до діючих законів про захист даних.