Bosch Service Киев
(044) 334 57 37

Наша станція технічного обслуговування, яка знаходиться на Подолі на вулиці Кирилівська, 86, є одним з 90 авторизованих на Україні BOSCH Авто Сервісів, що гарантують незмінне німецька якість запчастин і високий рівень обслуговування клієнтів.

Заміна масла в автоматичній коробці передач – це сервісна процедура, що передбачає зміну мастильних матеріалів. Технічна рідина забезпечує стабільну роботу АКПП або варіатора і знижує експлуатаційні навантаження. Це стає гарантією стабільної зворотного зв’язку між механізмами і скорочує витрати на ремонт.

Етапи заміни масла в АКПП

Оновлення мастильних матеріалів на увазі наступні стадії:

  • Діагностика. Проводиться експрес-аналіз стану рідини. Це допомагає визначити, з яких причин масло прийшло в непридатність, і яка марка суміші підходить для моделі автомобіля.
  • Підбір рідин. Співпраця з ліцензованої СТО – це доступ до асортименту перевірених сумішей. Фірмові склади виготовляються з застосуванням безлічі присадок, що поліпшують роботу коробки і запобігають передчасному зносу.
  • Підготовка АКПП. Перед заливкою нової суміші технологічні відсіки чистяться і промиваються. Це попереджає змішування рідини з механічним сміттям, корозійними елементами і залишкам старого масла.
  • Заміна масла в АКПП. Виділяють апаратний і ручний спосіб. Апаратний передбачає повне оновлення речовини, а при ручному зливі можна провести часткову заміну суміші, яка знаходиться в картері коробки.

 

Основними пріоритетами нашої роботи є якість, оперативність і демократичні ціни на роботи і деталі.

Звертайтеся до нас за телефонами (067) 242-27-20 . Для зручності пройдіть коротку процедуру попереднього запису, щоб не стояти в черзі на СТО.

Ми працюємо з понеділка по п’ятницю з 09.00 до 19.00. У суботу 09.00 до 18.00 Неділя – вихідний.

Записатися зараз