Bosch Service Киев
(044) 334 57 37

Наша станція технічного обслуговування, яка знаходиться на Подолі на вулиці Кирилівська, 86, є одним з 90 авторизованих на Україні BOSCH Авто Сервісів, що гарантують незмінне німецька якість запчастин і високий рівень обслуговування клієнтів.

Неправильно вироблений ремонт вихлопної системи може призвести не тільки до появи неприємних звуків, а й до виходу з ладу деяких вузлів вашого автомобіля і навіть до займання. Завдяки високому професіоналізму наших майстрів і сучасного професійного обладнання на якому ми виконуємо роботи, вихлопна система вашого автомобіля буде приведена в ідеальний стан.

Незважаючи на просту конструкцію, ремонт системи відводу вихлопних газів варто довіряти досвідченим майстрам.

Усуваємо несправності або змінюємо елементи вихлопної системи автомобіля. Деталі, які частіше за інших виходять з ладу:

  1. Резонатор. Цей елемент відповідає за рівний потік вихлопних газів і частково знижує рівень шуму. Залежно від конфігурації може бути встановлений один або два елементи.
  2. Глушитель. Завдання цієї частини системи – знизити рівень шуму. Основна проблема – прогорание внутрішніх перегородок або корпусу.
  3. Каталізатор. Керамічна сітка складної конструкції сприяє зниженню викидів шкідливих речовин в атмосферу.
  4. Гофра. Елемент потрібен для невеликої рухливості вихлопній системі, щоб уберегти її від ушкодження через вібрації двигуна.
  5. Прокладки і кільця. Дані деталі забезпечують герметизацію в місцях стику фланців.
  6. Труби. Труби найбільш довговічні, тому їх заміна може знадобитися тільки в результаті механічного пошкодження або при виконанні тюнінгу.


Основними пріоритетами нашої роботи є якість, оперативність і демократичні ціни на роботи і деталі.

Звертайтеся до нас за телефонами (067) 242-27-20 . Для зручності пройдіть коротку процедуру попереднього запису, щоб не стояти в черзі на СТО.

Ми працюємо з понеділка по п’ятницю з 09.00 до 19.00. У суботу 09.00 до 18.00 Неділя – вихідний.

Записатися зараз