Bosch Service Киев
(067) 242 27 20

Наша станція технічного обслуговування, яка знаходиться на Подолі на вулиці Кирилівська, 86, є одним з 90 авторизованих на Україні BOSCH Авто Сервісів, що гарантують незмінне німецька якість запчастин і високий рівень обслуговування клієнтів.

Діагностика ходової передбачає обстеження вузлів і деталей на наявність люфтів, пошкоджень, визначення їх залишкового ресурсу і вимір ефективності їх роботи.

Регулярні ремонтні заходи дозволяють збільшити термін служби ходової, підвищити її надійність. Ремонт деталей ходової частини автомобіля обов’язково проводиться попарно для передніх і задніх коліс.

Фахівці з ремонту автомеханіки не рекомендують чекати виникнення проблем, здатних привести до небезпечної для водія і навколишніх людей ситуації. Якщо при подоланні перешкод на дорозі було чути виражений стукіт або скрегіт – відправитися в автосервіс слід негайно. Також важливо періодично проходити профілактичний технічний огляд.

Ми виконуємо діагностику і ремонт ходової частини автомобіля, при необхідності виконуємо підбір та заміну запчастин

* Ціни на роботи вказані без урахування витратних матеріалів; вартість може варіюватися в залежності від використання різних витратних матеріалів, а також необхідного обсягу.


Основними пріоритетами нашої роботи є якість, оперативність і демократичні ціни на роботи і деталі.

Якщо Ви зіткнулися з необхідністю діагностики, заправки або ремонту кондиціонера Вашого авто, звертайтеся до нас за телефонами (067) 242-27-20 . Для зручності пройдіть коротку процедуру попереднього запису, щоб не стояти в черзі на СТО.

Ми працюємо з понеділка по п’ятницю з 09.00 до 19.00. У суботу 09.00 до 18.00 Неділя – вихідний.

Записатися зараз