Bosch Service Киев
(044) 334 57 37

ДІАГНОСТИКА ХОДОВОЇ

Діагностична лінія BOSCH SDL

 

Ні для кого не секрет, що ходова частина перебирає всі ударні навантаження при експлуатації авто, а стан наших доріг лише прискорює знос її елементів. Ми дбаємо про наших клієнтів і завжди говоримо, що регулярна перевірка та своєчасне обслуговування ходової забезпечать безпеку та комфорт у дорозі, а також дозволять уникнути надалі зайвих фінансових та тимчасових витрат на капітальний ремонт.

Наш пріоритет – ЯКІСТЬ послуг, тому для діагностики ходової частини автомобіля ми використовуємо новітню діагностичну лінію SDL, яка на сьогоднішній день зарекомендувала себе на ринку як найбільш сучасне та ефективне обладнання для інструментального контролю технічного стану автотранспортних засобів.

 

 

За 10-15 хвилин Ви зможете дізнатися ВСІ про стан підвіски та гальмівної системи Вашого автомобіля. Діагностика на стенді SDL повністю унеможливлює людський фактор, що дозволяє отримати максимально точну та об’єктивну оцінку стану Вашого авто. Робота систем тестується у різних режимах у кілька етапів, імітуючи практично всі дорожні умови.

 

 

 

У Вашій присутності наші фахівці перевірять на випробувальному стенді ефективність роботи ходової частини, розвал-сходження, роботу гальмівної системи передньої та задньої осі, ручного гальма стоянки, працездатність всіх амортизаторів, коефіцієнт зчеплення з дорогою всіх коліс авто, роботу гальмівних дисків на биття, деформацію та зношування.

 

 

 

В результаті Ви отримуєте на руки розгорнутий висновок про результати діагностики з рекомендаціями наших спеціалістів, а також можливість усунути всі неполадки прямо на місці:) Професіоналізм наших співробітників разом із використанням висококласного обладнання дозволяє нам гарантувати Вам безпеку та комфорт при подальшій експлуатації Вашого автомобіля. Нам важливо, щоб Ви із задоволенням приїжджали до нас знову:)

До зустрічі з Bosch Service Autolink!

 

Ми працюємо з понеділка до п’ятниці з 09.00 до 19.00. У суботу 09.00 до 18.00  Неділя – вихідний.

Записатися зараз