Bosch Service Киев
(044) 334 57 37

Наша станція технічного обслуговування, яка знаходиться на Подолі на вулиці Кирилівська, 86, є одним з 90 авторизованих на Україні BOSCH Авто Сервісів, що гарантують незмінне німецька якість запчастин і високий рівень обслуговування клієнтів.

Ми виконуємо практично всі види робіт з ремонтуфарбування автомобілів (Як цілком, так і окремих частин), при необхідності виконуючи рихтування або підбір деталей.

• ціна на рихтування визначається в індивідуальному порядку після проведення діагностики.

Кузовні роботи, виконані майстрами «Bosch Car Service» дозволяють виправити навіть найсильніші пошкодження, повертаючи металу не тільки первозданний вигляд, а й експлуатаційні властивості. Наша станція має склад запчастин з широким переліком продукції торгової марки BOSCH, набуваючи і встановлюючи які, Ви можете бути впевнені в їх гарантованій якості.

Ми даємо гарантію на вироблені фарбувальні роботи від 6 до 12 місяців. Фарбування здійснюється в камері з локалізацією деталі або її демонтажем / монтажем. Ми використовуємо тільки високоякісні матеріали фірми Штандекс від провідного німецького виробника.

Основними пріоритетами нашої роботи є якість, оперативність і демократичні ціни на роботи і деталі. Можливий готівковий і безготівковий розрахунок.

Якщо Ви зіткнулися з необхідністю ремонту, фарбування деталей Вашого авто з рихтуванням або без, звертайтеся до нас за телефонами (067) 242-27-20 . Для зручності пройдіть коротку процедуру попереднього запису, щоб не стояти в черзі на СТО.

Ми працюємо з понеділка по п’ятницю з 09.00 до 19.00. У суботу 09.00 до 18.00 Неділя – вихідний.

Записатися зараз