Bosch Service Киев
(044) 334 57 37

Наша станція технічного обслуговування, яка знаходиться на Подолі на вулиці Кирилівська, 86, є одним з 90 авторизованих на Україні BOSCH Авто Сервісів, що гарантують незмінне німецька якість запчастин і високий рівень обслуговування клієнтів.

Ремонт крила авто, найчастіше, потрібно після ДТП (вм’ятини, деформація) або отриманих ушкоджень від дії третіх осіб (хуліганство).

Ремонт крила може включати в себе
• фарбування крила – від 2500 грн.
• рихтування крила – ціна визначається в індивідуальному порядку після проведення діагностики

Завдяки роботі наших фахівців деформований крило набуває свою первісну форму. Рівень складності відновлення, а слідчо, і ціна на роботи залежить від характеру пошкодження. Щоб дізнатися вартість для Вашого конкретного випадку – запишіться на діагностику по телефону.

Кузовні роботи, виконані майстрами «Bosch Service» дозволяють виправити навіть найсильніші пошкодження, повертаючи металу не тільки первозданний вигляд, а й експлуатаційні властивості. Наша станція має склад запчастин з широким переліком продукції торгової марки BOSCH, набуваючи і встановлюючи які, Ви можете бути впевнені в їх гарантованій якості.

Основними пріоритетами нашої роботи є якість, оперативність і демократичні ціни на роботи і деталі. Можливий готівковий і безготівковий розрахунок.

Якщо Ви зіткнулися з необхідністю ремонту крил Вашого авто, звертайтеся до нас за телефонами (044) 334-57-37 , (097) 542-47-61 . Для зручності пройдіть коротку процедуру попереднього запису, щоб не стояти в черзі на СТО.

Ми працюємо з понеділка по суботу з 09.00 до 19.00. Неділя вихідний.

Записатися зараз