Bosch Service Киев
(067) 242 27 20

Наша станція технічного обслуговування, яка знаходиться на Подолі на вулиці Кирилівська, 86, є одним з 90 авторизованих на Україні BOSCH Авто Сервісів, що гарантують незмінне німецька якість запчастин і високий рівень обслуговування клієнтів.

Ремонт кузова авто, найчастіше, потрібно після ДТП і порушення первісної форми деталей (вм’ятини, деформація).

Ремонт кузова може включати в себе
• фарбування кузова
• рихтування кузова– ціна визначається в індивідуальному порядку після проведення діагностики

Завдяки роботі наших фахівців будь-яка деформована деталь кузова набуває свою первісну форму. Рівень складності відновлення, а слідчо, і ціна на роботи залежить від характеру пошкодження. Щоб дізнатися вартість для Вашого конкретного випадку – запишіться на діагностику по телефону.

Кузовні роботи, виконані майстрами «Bosch Car Service» дозволяють виправити навіть найсильніші пошкодження, повертаючи металу не тільки первозданний вигляд, а й експлуатаційні властивості. Наша станція має склад запчастин з широким переліком продукції торгової марки BOSCH, набуваючи і встановлюючи які, Ви можете бути впевнені в їх гарантованій якості.

Основними пріоритетами нашої роботи є якість, оперативність і демократичні ціни на роботи і деталі. Можливий готівковий і безготівковий розрахунок.

Якщо Ви зіткнулися з необхідністю ремонту кузова Вашого авто, звертайтеся до нас за телефонами (067) 242-27-20. Для зручності пройдіть коротку процедуру попереднього запису, щоб не стояти в черзі на СТО.

Ми працюємо з понеділка по суботу з 09.00 до 19.00 в суботу з 9.00 до 18.00 Неділя – вихідний.

Записатися зараз